ANTIGRAFITY

NANO NÁTĚR – ANTIGRAFITI tvoří neviditelnou permanentní graffiti ochranu.
ANTIGRAFITI je odpuzující nátěr vztahující se na porézní substráty křemíku, jako je písek, beton, terakota,...Tento výrobek svou aplikací odpuzuje vodu a olejové látky. Nástřik je neviditelný, UV-odolný. Lze použít na fasády, na přírodní a umělý kámen jako pískovec, betonu , kamen nebo terakota nebo mramorové desky atd.Využití pro podlahu a stěny budovy . Po aplikaci zůstává zdivo prodyšné.

výhody
-Nemění optický vzhled
- více ochrany (10-15krát možno lépe odstranit barvu)
Hydro-a oleofobní
Bez zápachu
-Odolný-tlaku (50-60bar)
-Po zaschnutí mrazuvzdorný
-teplotně odolný, UVodolný
-zabraňuje růstu mechů a hub
-Dlouhá životnost postřiku
-Trvalá ochrana povrchu

Prevence šetří vaše peníze
Odstranění nátěrů z preventivně ošetřených ploch je značně jednodušší, rychlejší a v neposlední řadě levnější. Je-li plocha preventivně ošetřena, může sprejery odradit z psychologického hlediska. Při nástřiku barvy totiž dochází k jejímu částečnému stékání, což často způsobuje nechuť k tvorbě sprejerských výtvorů.
Smysl antigraffiti nátěrů spočívá v tom, že zabraňují poškození omítky v místě sprejerského nástřiku. Jejich použitím dojde k vytvoření ochranného filmu ulpívajícího na fasádě, ze kterého lze sprejerské dílko odstranit chemickou či jemnou mechanickou cestou. Antigraffiti je v podstatě jediný možný způsob ochrany omítek, u nichž lze zaručit, že po odstranění nástřiku nebudou poškozeny.

Jak antigraffiti nátěr funguje?
Ochranné prostředky vytváří na čistém a odmaštěném povrchu zbaveném nečistot tenkou vrstvu, která po zaschnutí vytváří film. Ten má vodoodpudivé a olejoodpudivé vlastnosti, což znamená jediné – částečky sprejů nebo fixů neulpí na fasádě. Vzhled omítky zůstane po aplikaci nezměněn. 
Je-li podklad ošetřen ochrannou vrstvou lze barvu smýt horkou vodou, popř. za použití dalších chemických prostředků či tlakové vody.
Závěr je jasný. Z povrchů, na které byla aplikována ochranná vrstva, jsou graffiti odstraněny podstatně šetrněji a levněji. Z povrchů, na které nebyla aplikována ochranná vrstva, se graffiti odstraňují pomocí chemie a jejich odstranění je podstatně složitější, dražší a ve více případech není stoprocentní.